Reklamē ar emocijām

Kas var būt pārliecinošāks un iedvesmojošāks par pārredzamu skatu uz nākotni!
Radi reālam apmeklējumam pietuvinātas emocijas, kuras Tev palīdzēs pārliecināt klientu!


Interaktīva projekta prezentācija

Nereti tiek ieguldīti ievērojami līdzekļi 3D telpu vai produktu projektu vizualizāciju izveidē, taču pilnvērtīgs 3D materiāls pieejams tikai tā pasūtītājam un izstrādātājam – reklāmas materiāli aprobežojas ar parastām vizualizāciju bildēm. Mūsu risinājums ļauj ikvienam projektu apskatīt no visiem 360 grādiem! Sniedz klientiem pilnvērtīgu sava iecerētā projekta prezentāciju!


Augstākā klase

Lai izveidotu profesionālu reklāmas materiālu augstvērtīgam piedāvājumam, svarīgi uzsvērt tā īpašības un kvalitāti. Interaktīvās vizualizācijas paver iespēju apskatīt telpu vai produktu pilnībā un iepazīties ar tā īpašībām. Kā arī tās sniedz iespēju pietuvināt un izpētīt pat smalkāko detaļu kvalitāti.


Plašas iespējas

Neierobežo sava projekta prezentāciju tikai ar vizualizāciju attēliem – interaktīvās vizualizācijas paver iespēju papildināt prezentāciju ar telpu vai tehniskajiem plāniem, specifikācijas aprakstu un citu nepieciešamo informāciju. Tā pat arī iespējams uzskatāmā veidā prezentēt dažādas telpu vai produktu variācijas un modeļus.


Aplikācijas

Izmantojot aplikācijas, interaktīvās vizualizācijas risinājumus iespējams pielāgot interneta, sociālo tīklu vai mobilo ierīču videi. Tie tiek pilnībā integrēti aplikācijās, sniedzot klientam atmiņā paliekošu tava projekta prezentāciju.

Parādi sevi pilnīgi un pārdod efektīvāk!

Piesakies!