Tavs jaunais pārdošanas palīgs

Virtuālā tūre paver iespēju prezentēt efektīvāk, pārskatāmāk un aizraujošāk!
Sasniedz vēlamo efektu, parādot produktus, telpas un pakalpojumus pilnīgi!


Esi inovatīvs

Virtuālā tūre Tavā rīcībā nodod jaunākās paaudzes reklāmas materiālu. Komunicē ar klientiem Facebook un Draugiem sociālajos tīklos, pārliecini viņus, aizsūtot tiešsaistes virtuālo prezentāciju e-pastā un prezentējot jebkurā vietā, izmantojot mobilās ierīcēs. Gudri risinājumi ļauj Tev strādāt efektīvāk un pārdot vairāk!


Esi tur, kur ir klients

Negaidi, kad klients atnāks pie Tevis. Izvēlies būt soli priekšā konkurentiem ar inovatīva reklāmas materiāla palīdzību! Radi neaizmirstamu pirmo iespaidu ne tikai savā mājas lapā, bet arī komunicējot ar saviem klientiem sociālajos tīklos. Pievieno kvalitatīvu vizuālo materiālu uzņēmuma profilam un dalies ar to Facebook un Draugiem lapās.


Strādā mobili

Bieži prezentācijas ar klientiem notiek spontāni un bez sagatavotiem materiāliem. Šādos brīžos būtiska ir pilnvērtīga uzskates materiāla pieejamība Tavā viedtālrunī vai planšetdatorā. Esi vienmēr gatavs savu produktu un pakalpojumu prezentācijai! Vai vēl labāk – iepazīstini ar tiem klientus viņu mobilajās ierīcēs!


Aplikācijas

Iepazīsties ar mūsu virtuālo tūru aplikāciju risinājumiem. Aplikāciju risinājumos virtuālās tūres tiek pilnībā integrētas, veidojot neaizmirstamu pieredzi klientam Tavu produktu, telpu un pakalpojumu izpētē.

Parādi sevi pilnīgi un pārdod efektīvāk!

Piesakies!