Ievērojama priekšrocība

Objekta skats ļauj Tev prezentēt interaktīvāk, uzskatāmāk un atmiņā paliekošāk!
Tas ir efektīvs veids kā Tavu produktu parādīt potenciālajiem pircejiem un kliedēt visas šaubas!


Pārdod efektīvak

Tavs produkts ir unikāls un nepārspējams. Klientus, kuri to apskata un izpēta klātienē, viegli pārliecināt par labu pirkumam. Bet kā ar Tavu produktu iepazīstināt tikpat pārliecinoši arī interneta vidē? Strādā gudri – sniedz potenciālajam klientam vairāk vizuālo informāciju! Tu iegūsi ne tikai lielāku interesi no potenciālajiem pircējiem, bet arī ietaupīsi laiku, jo nevajadzēs stāstīt par produktu tiem, kuriem tas nav piemērots.


Paplašini savu klientu loku

Mūsdienās patstāvīga satura ievietošana sociālos tīklos ir būtiska, lai uzturētu interesi starp esošajiem sekotājiem un iegūtu jaunus. Kā izcelt Tavus produktus starp neskaitāmo uzņēmumu vienveidīgo saturu? Izveido interaktīvus objekta skatus un izcel savus produktus vadošajos sociālajos tīklos – Facebook un Draugiem. Šāds risinājums var būt arī Tavs pirmais solis interaktīva interneta veikala izveidē sociālajos tīklos.


Strādā mobili

Nereti, tiekoties ar klientu, nav iespējams uz tikšanos līdzi paņemt visus produktus demonstrēšanai klātienē, kas var ietekmēt tikšanās iznākumu. Izveido savu produktu katalogu internetā un Tev vienmēr būs pieejams pilnvērtīga uzskates materiāls Tavā viedtālrunī vai planšetdatorā! Esi pārliecināts, ka Tavi uzskates materiāli būs viena no Tavām priekšrocībās produktu prezentācijās!


Aplikācijas

Lai ar interaktīviem objekta skatiem sasniegtu vēl plašāku auditoriju, piedāvājam iepazīties ar aplikāciju risinājumiem. Visos aplikāciju risinājumos objekta skati tiek nevainojami integrēti, veidojot atmiņā paliekošu Tavu produktu izpēti.

Parādi sevi pilnīgi un pārdod efektīvāk!

Piesakies!