[framed_box bgcolor="F0F0F0"]

Fotopano virtuālās tūres Facebook.

Fotopano nodrošina pilvērtīgu virtuālo tūru integrēšanu pasaulē populārākajā sociālajā tīklā Facebook, līdz ar to mūsu virtuālās tūres ir lieliski piemērotas Facebook tīklam, jo tās iespējams apskatīt turpat Facebook lapā vai uz sienas (wall) , nepametot portālu. Tas savukārt paver iespējas sava īpašuma telpas parādīt vairāk kā 800 miljoniem cilvēku no visas pasaules.

Fotopano ir izstrādājuši Facebook aplikāciju, kura ļauj virtuālās tūres ievietot uzņēmuma vai organizācijas Facebook lapā kā atsevišķu sadaļu. Tūrei iespējams pielāgot dizainu tieši Facebook vajadzībām, arī iekļaut tajā svarīgās „Share” un „Like” funkcijas. Līdzīgi kā citos izplatīšanas kanālos, arī Facebook tūrēm ir pilnvērtīgs mobilo ierīču atbalsts.

Visas tūres iespējams arī izvietot uz Facebook sienas, kur ar tām iespējams ērtā veidā dalīties, izmantojot „Share” un „Like” funkcijas. Turklāt tās ir labi pamanāmas, jo tūre blakus tekstam redzama samazinātā foto izmērā, taču ar vienu peles klikšķi to iespējams atvērt un apskatīt gan mazā formātā, gan pilnekrānā. Svarīgi pieminēt, ka mūsu tūru dizains ir pielāgots un izskatās vienlīdz satriecoši gan mazajā formātā, gan pilnekrānā. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem virtuālo tūru pakalpojumiem un to iespējām vai arī apskatieties mūsu darbus.
[/framed_box]