Latvijas Tirdzniecibas un rupniecibas kamera LTRK Fotopano.lv[:en]360 degree panoramas and virtual tour [:lv]360 grādu panorāmas un virtuālās tūres [:ru]360-градусные панорамы и виртуальные туры

Fotopano virtuālās tūres tagad arī no 6.5 metru augstuma


Īpašs Fotopano pakalpojums ir panorāmas, kuras taisītas līdz pat no 6,5 m augstuma. Šis pakalpojums ir neatscerami noderīgs tajos gadījumos, kad virtuālajā tūrē jāparāda plašas ražošanas vai noliktavas telpas, laukumus, sporta arēnas, skvērus, dārzus un citas vietas, kuras no cilvēka acu skata nav pārskatāmas. Tāpat tūres, kas veidotas nevis no cilvēka skatu punkta, bet augstāk, izmantojamas, lai izceltu kādas detaļas vai skatu, piemēram, jūgenstila ēkas augstāko stāvu elementus, kas ikdienas steigā nav tik labi redzams vai pārredzams.

Šī iespēja paver ceļu dažādām skata augstuma variācijām, lai virtuālā tūre būtu pēc iespējas funkcionālāka, interesantāka un daudzveidīgāka, un varbūt pat parādītu ikdienišķo neierastā veidā. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem virtuālo tūru pakalpojumiem un to iespējām vai arī apskatieties mūsu darbus.