Virtualas tures mobilajas ierices Fotopano.lv[:en]360 degree panoramas and virtual tour [:lv]360 grādu panorāmas un virtuālās tūres [:ru]360-градусные панорамы и виртуальные туры

Fotopano virtuālās tūres apskatāmas mobilajās ierīcēs


Fotopano ir inovatīvs uzņēmums, tāpēc arī tiek izmantotas visas iespējas, lai virtuālās tūres padarītu pieejamas visiem un jebkurā vietā un laikā. Tā kā Fotopano virtuālajām tūrēm ir pilnvērtīgs html5 atbalsts, tad visas mūsu izstrādātās virtuālās tūres iespējams apskatīties arī uz jaunākajiem mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem. Līdzīgi kā mūsu izstrādātā Facebook aplikācija tā arī draugiem.lv aplikācija apskatāma uz mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem.

Svarīgi piebilst, ka mūsu izstrādāto virtuālo tūru dizainu uz mobilajām ierīcēm iespējams padarīt identisku kā uz datora. Līdz ar to skatoties tās mājaslapā vai sociālajos tīklos – identiska ir gan kvalitāte, gan dizains. Tomēr, iespējams ir arī mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem izstrādāt pielāgotu dizainu. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem virtuālo tūru pakalpojumiem un to iespējām vai arī apskatieties mūsu darbus.