Virtualas tures draugiem.lv lapas Fotopano.lv[:en]360 degree panoramas and virtual tour [:lv]360 grādu panorāmas un virtuālās tūres [:ru]360-градусные панорамы и виртуальные туры

Fotopano virtuālās tūres draugiem.lv lapāsLai apskatītu Fotopano draugiem.lv lapu, spiediet uz attēla!


Fotopano ir pirmais un uz doto brīdi arī vienīgais 360 grādu virtuālo tūru pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kurš nodrošina pilnvērtīgu virtuālo tūru integrēšanu draugiem.lv lapās. Līdz ar to tagad visas mūsu izstrādātās virtuālās tūres ir iespējams ievietot abos Latvijā vadošajos sociālajos tīklos – draugiem.lv un Facebook. Fotopano tūres iespējams ērti ievietot uzņēmuma vai organizācijas draugiem.lv lapā. Kā jau ierasts sociālajos tīklos, izmantojot draugiem.lv informācijas dalīšanas iespēju „Ieteikt”, Fotopano virtuālās tūres iespējams ērti parādīt saviem draugiem un sekotājiem.

Mūsu virtuālās tūres iespējams integrēt draugiem.lv lapās, izmantojot Fotopano izstrādāto draugiem.lv aplikāciju. Virtuālā tūre būs viegli pamanāma draugiem.lv lapās, jo ar mūsu aplikācijas palīdzību iespējams ievietot virtuālo tūri gan draugiem.lv lapas sākumlapā, gan arī kā atsevišķu lapas sadaļu. Aplikācija automātiski nosaka vai virtuālā tūre ievietota sākumlapā, vai kā atsevišķa sadaļa un pielāgo tūres dizainu un izmēru. Aplikācija arī ļauj virtuālo tūri apskatīt no mobilā telefona vai planšetdatora. Virtuālās tūres iespējams ievietot arī vairākās draugiem.lv lapās, tomēr, lai uzlabotu virtuālo tūru drošību un klientu intereses, aplikācija liedz pieeju virtuālajai tūrei no nesaskaņotām draugiem.lv lapām.

Tā kā Fotopano virtuālajām tūrēm ir pilnvērtīgs html5 atbalsts, tad līdzīgi kā mūsu izstrādātā Facebook aplikācija tā arī draugiem.lv aplikācija apskatāma no mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem. Svarīgi piebilst, ka kā jau ierasts apskatoties virtuālo tūri mājas lapās, arī sociālajos tīklos mūsu izstrādātās virtuālās tūres uz mobilajām ierīcēm izskatās identiski kā uz datora. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem virtuālo tūru pakalpojumiem un to iespējām vai arī apskatieties mūsu darbus.