Osis maja Fotopano.lv[:en]360 degree panoramas and virtual tour [:lv]360 grādu panorāmas un virtuālās tūres [:ru]360-градусные панорамы и виртуальные туры

OSIS māja

OSIS māja, Rīga

OSIS māja ir sociālais krustpunkts un nerimstošas dzīvības pilna telpa, kurā plašākai sabiedrībai ir iespēja risināt sarunu par indivīdam svarīgām vērtībām – māju, vidi, pilsētu. Platforma, kas dibināta ar mērķi parādīt labākos industrijas piemērus, dalīties zināšanās un pieredzē. OSIS mājā sastopamais dizains un arhitektūra sakņojas mērenībā un balansē starp estētiskām vērtībām un funkcionalitāti.

OSIS ir unikāla arhitektūras un dizaina platforma, kas tiks atklāta jau 7.novembrī Operas skvērā un kas radīta ar mērķi veicināt komunikāciju un sadarbību arhitektu, dizaineru, uzņēmēju, valsts un sabiedrības starpā un rādīt izcilākos racionāla, ilgtspējīga un moderna Latvijas dizaina paraugus. OSIS uzstādījums ir pierādīt, ka pārdomāts dizains un arhitektūra, kur principi sakņojas mērenībā un balansā starp estētiskām vērtībām un funkcionalitāti, ir būtiska kvalitatīvas dzīves sastāvdaļa.

Iepatikās? Apskatieties arī citus mūsu darbus.
Atvērt jaunā logā.