Kā radās Fotopano


Fotopano dibināšana 2011. gadā saistīta ar mērķi ieviest jaunu pieeju panorāmas fotogrāfiju nozarē. Uzņēmuma veidotāji saskatīja pieprasījumu pēc kvalitatīviem, funkcionāliem un pilnīgiem risinājumiem. Uzsākām darbību ar domu: ja mēs klientam varam palīdzēt vizualizēt lietas, kas savādāk grūti izskaidrojamas, un nodrošināt šī pakalpojuma pilnu izstrādi, tad ieguvēji būs visi.


Kā mēs strādājam

Savu ikdienas darbu balstam uz mūsu galvenajām vērtībām. Katru projektu sākam ar klienta vajadzību un vēlmju kārtīgu izvērtēšanu. Kad īstie risinājumi ir piemeklēti un plāns ir sastādīts, uzsākam vizuālo materiālu ievākšanu. Fotografēšanas laikā uzklausām klienta prasības un balstāmies uz profesionāla darba principiem. Vizuālais materiāls var kalpot atsevišķi vai kā pamats mūsu veidotajām aplikācijām. Atkarībā no pielietojuma, aplikācijas tiek izstrādātas dažādām platformām. Izveidotais pakalpojums tiek vairākas reizes pārbaudīts, taču saglabājas iespēja to uzlabot arī pēc publiskošanas. Katra projekta nodošana ir sākums mūsu gādīgajam klientu servisam.


Attīstības stratēģija

Lai arī šobrīd nodrošinām plašāko iespēju klāstu mūsu pakalpojumiem, neapstājamies pie paveiktā un aizvien ieviešam jaunas inovācijas. Mūsu interese ir sniegt katram klientam optimālo risināju un pēc iespējas mazāk aizņemt viņa dārgo laiku. Esam gandarīti par mūsu klientu atsauksmēm un ieteikumiem citiem izmantot mūsu pakalpojumus.


Portfolio un atsauksmes skatīt šeit:

Mūsu darbi